Mediq Danmark Kundeservice

+45 36379100 prof@mediqdanmark.dk

Produktspecialister

Claus Voss

Produktspecialist: Medicoteknisk udstyr

Distrikt Region Sjælland og Hovedstaden

+45 21736982

claus.voss@mediq.com

Tommy Mølgaard

Produktspecialist: Medicoteknisk udstyr

Distrikt Region Nordjylland, Midtjylland og Syddanmark

+45 22335375

Tommy.Molgaard@mediq.com

Annette Freksen

Produktspecialist

Distrikt Region Nordjylland og Midtjylland

+45 2787 1873

annette.freksen@mediq.com

Rikke Philipson

Produktspecialist

Distrikt Region Hovedstaden

+45 2035 4072

rikke.philipson@mediq.com

Michala Hertel-Jørgensen

Producspecialist

Distrikt Region Sjælland & Region Syd

+45 2232 6136

michala.hertel-jorgensen@mediq.com

Salgsledelse

Lise Wrona

Salgschef

+45 53766525

lise.wrona@mediq.com

Michael Mathiasen

Salgsdirektør

40495461

michael.mathiasen@mediq.com

Produktchefer

Anne Ringsholm

Produktchef: Anæstesi og Infusion

+45 29700044

Anne.ringsholm@mediq.com

Frederikke Amby

Produktchef: Inventar og førstehjælp

+45 52139000

frederikke.amby@mediq.com

Benedikte Pio

Produktchef: Hygiejne og sygeplejeartikler

30519395

benedikte.pio@mediq.com

Michael Wiese

Produktchef: Laboratorie og blodprøvetagning

20152734

michael.wiese@mediq.com

Jonna Jørgensen

Produktchef: Klinisk Ernæring

20354077

jonna.jensen@mediq.com

Bettina Guldberg

Produktchef

+45 2974 7191

bettina.guldberg@mediq.com

Anne-Sofie Juul Christensen

Produktchef: Personlige værnemidler og kirurgi

+45 52130014

anne-sofie.christensen@mediq.com

Cecilie Elming Clemmensen

Produktchef: Stomi, Inkontinens, Diabetes

+45 22898864

cecilie.elming@mediq.com

Support

Naja Elgaard Kuhn

Salgssupport

+45 36379134

naja.kuhn@mediq.com

Peter Hjort

Servicetekniker

+45 52139007

peter.hjort@mediq.com

Kenneth Solhof-Nielsen

Servicetekniker

kenneth.solhof-nielsen@mediq.com