Mediq Danmark Kundeservice

+45 36379100 prof@mediqdanmark.dk

Produktspecialister

Claus Voss

Produktspecialist, Medicoteknisk udstyr

Distrikt Region Sjælland og Hovedstaden

21736982

claus.voss@mediq.com

Tommy Mølgaard

Produktspecialist, Medicoteknisk udstyr

Distrikt Region Nordjylland, Midtjylland og Syddanmark

22335375

Tommy.Molgaard@mediq.com

Annette Freksen

Produktspecialist, VAC og Sårbehandling

Distrikt Region Nordjylland og Midtjylland

27871873

annette.freksen@mediq.com

Rikke Philipson

Producspecialist VAC og sårbehandling

Distrikt Region Hovedstaden

20354072

rikke.philipson@mediq.com

Michala Hertel Jørgensen

Producspecialist, VAC og sårbehandling

Distrikt Region Syddanmark og Sjælland

22326136

Michala.Hertel-Jorgensen@mediq.com

Salgsledelse

Lise Wrona

Salgschef

53766525

lise.wrona@mediq.com

Michael Mathiasen

Salgsdirektør

40495461

michael.mathiasen@mediq.com

Produktchefer

Kasper Larsen

Business developer manager, Anæstesi/ICU, Infusions, Inkontinens

41117877

kasper.larsen@mediq.com

Lene Laursen

Produktchef, medicinsk udstyr og diagnostik

24467483

lene.laursen@mediq.com

Frederikke Amby

Produktchef, inventar og førstehjælp

52139000

frederikke.amby@mediq.com

Benedikte Pio

Produktchef, Hygiejne og sygeplejeartikler

30519395

benedikte.pio@mediq.com

Michael Wiese

Produktchef, Laboratorie og blodprøvetagning

20152734

michael.wiese@mediq.com

Jonna Jørgensen

Produktchef, Klinisk Ernæring

20354077

jonna.jensen@mediq.com

Bettina Guldberg

Produktchef, Sårbehandling

29747191

bettina.guldberg@mediq.com

Anne-Sofie Juul Christensen

Produktchef, Personlige værnemidler og kirurgi

52130014

anne-sofie.christensen@mediq.com

Support

Naja Elgaard Kuhn

Salgssupport

36379134

naja.kuhn@mediq.com

Peter Hjort

Servicetekniker

52139007

peter.hjort@mediq.com

Kenneth Solhof-Nielsen

Servicetekniker

kenneth.solhof-nielsen@mediq.com